Rapidweaver 4.1.3

Pojawiła się nowa wersja 4.1.3 programu Rapidweaver. Więcej informacji o tej aktualizacji można znaleźć tutaj.

BannerZest 1.2.2

Firma Aquafadas opublikowała aktualizację dla programu BannerZest. W nowej wersji poprawiono błędy w tematach: Hanging, TextSlideShow, błędy podczas publikacji banerów, poprawiono kod dla przeglądarki IE7 oraz zaktualizowano lokalizację.


Program BannerZest 1.2.2 można pobrać ze strony producenta.

Rapidweaver 4.1

Wreszcie!. Po dość długim okresie testów, naprawie starych i tworzeniu nowych błędów pojawiła się stabilna wersja 4.1 programu Rapidweaver.... (więcej)Aktualizacja: No i mamy jak w kalejdoskopie właśnie pojawiła się kolejna wersja Rapidweavera o numerze 4.1.1


Najnowszą wersję Rapidweavera 4.1.1 można pobrać ze strony firmy Realmac Software.

Dragster

Trochę przegapiłem, ale już spieszę donieść, że prawie dwa tygodnie temu pojawiła się aktualizacja rewelacyjnego programu narzędziowego o nazwie Dragster. Do czego służy ten program? Krótko mówiąc - do kopiowania plików. Niby banalna rzecz, ale po jego zainstalowaniu porzuciłem Forklifta, a Disk Ordera nie chcę widzieć na oczy.

Dragster

Program uruchamia się wraz ze startem systemu i przez cały czas oczekuje aż przeciągniemy na jego ikonę pliki. Gdy to zrobimy pojawia się menu z wyborem, wcześniej zdefiniowanych, katalogów do których możemy skopiować dane.
Jako miejsca docelowy możemy wybrać iDisk, dyski lokalne, dyski na serwerach lub program Mail.

Program Dragster możemy pobrać ze strony producenta. Pełna wersja kosztuje 19 dolarów.

RapidWeaver 4.1 beta 2

Firma Realmac Software wydała drugą wersję testową programu Rapideaver 4.1. Więcej informacji, o zmianach, można znaleźć na tej stronie.


Właśnie pojawiła się kolejna (3) wersja programu.

Yep!

Firma Ironic Software wypuściła najnowszą wersję programu do zarządzania dokumentami Yep! w wersji 1.8.0. Jedyne nowości jakie zostały dodane w tej wersji to:
  • włoska lokalizacja
  • zresetowanie długości okresu próbnego


Wersję testową programu Yep! możemy pobrać ze strony producenta. Pełna wersja aplikacji kosztuje: 34 dolary.

Bazgroły zaktualizowane

Po dość długim okresie zastoju,pojawiła się nowa wersja programu Scribbles 1.2.2. W wersji tej dodano Brush Menu, oraz opcje ustawiania siły nacisku w tabletach graficznych.


Wersje trial Scribbles można pobrać ze strony producenta. Pełna wersja kosztuje 19,95$

Aktualizacja VisualHub

Dostępna jest nowa wersja programu VisualHub 1.34a. Wersji tej poprawiono błąd konwersji filmów dla iPhona 3G / iPoda Touch.

BannerZest Pro

Ukazała się właśnie mała aktualizacja świetnego programu do tworzenia banerów flashowych. Aplikacja działa na zasadzie kreatora: wybieramy zdjęcia, szablon, dostosowujemy potrzebne parametry i publikujemy.
Niestety za szybkość i prostotę musimy słono zapłacić. Pełna wersja BannerZest Pro kosztuje 89 euro, zaś wersja standardowa 37$.

BannerZest Pro

Wersję testową BannerZest można pobrać z witryny firmy Aquafadas.

BetterZip 1.7.2

Można już pobrać najnowszą wersję programu BetterZip. Jest to program do tworzenia i odczytu archiwów w następujących formatach: zip, tar, gzip, bzip2, rar, 7-zip, cpio, arj, lzh/lha, cab, iso, chm, rpm, deb.


Wersję testową programu BetterZip 1.7.2 można pobrać stąd. Pełna wersja kosztuje 19,95$.

Freeway dla iPhona

Na witrynie Softpress pojawiła się najnowsza wersja programu Freeway 5.2. W wersji tej główne zmiany dotyczą ułatwień przy tworzeniu stron dla iPhona.

Freeway - nowa wersja z obsługą iPhona

Wersję testową programu Freeway można pobrać stąd. Pełna wersja programu kosztuje 249$ (Pro), 79$ (Express)

Kolejne biuro dla Maka

Firma Sun Microsystem opublikowała wersję beta, 9 odsłony swojego pakietu biurowego StarOffice.
Wśród nowości warto odnotować pojawienie się wersji dla systemu Mac OS X (Intel), możliwość importu dokumentów PDF oraz obsługi plików MS Office 2007. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej.

StarOffice 9 PL beta

Pobierz StarOffice 9 Beta PL dla Mac OS X.

Doskonała biblioteka

W sieci pojawiła się właśnie najnowsza wersja świetnego programu do katalogowania płyt CD, filmów, gier i książek Delicious Library 2.0.2.

Delicious Library - aktualizacja

Camera RAW Update

Adobe opublikowało aktualizacje programu Camera RAW w wersji 4.5. W aktualizacji tej dodano obsługę dwóch aparatów Olympusa E420 i E520.

Adobe Camera RAW - aktualizacja

Security Update

Poprzez Software Update, można pobrać najnowsz aktualizację bezpieczeństwa dla systemu MacOS X. Paczka ma wielkość 65 MB.

Security Update 2008-05