Nowy pakowacz

Dostępna jest już nowa wersja programu BetterZIP 1.7.3. Aktualizacja wprowadza zmiany w interfejsie użytkownika, zwiększa szybkość działania, wprowadza zmiany w obsłudza archiwów RAR i poprawia kilka drobnych błędów.


Pobierz BetterZip 1.7.3.

BetterZip 1.7.2

Można już pobrać najnowszą wersję programu BetterZip. Jest to program do tworzenia i odczytu archiwów w następujących formatach: zip, tar, gzip, bzip2, rar, 7-zip, cpio, arj, lzh/lha, cab, iso, chm, rpm, deb.


Wersję testową programu BetterZip 1.7.2 można pobrać stąd. Pełna wersja kosztuje 19,95$.

Nowy BetterZIP

Firma MacBetter udostępniła najnowszą wersję programu BetterZip 1.7. W wersji tej dodano hiszpańską lokalizację, obsługę raportowania błędów oraz poprawiono kilka drobnych niedoróbek.

BetterZip 1.6.2

Pojawiła się kolejna wersja programu BetterZip. Tutaj opisane są wszystkie zmiany wprowadzone w bieżącej wersji, a tutaj możemy pobrać plik z instalką programu.

Nowy miesiąc - nowe poprawki

Wraz z nastaniem kwietnia pojawiła się nowa paczka aktualizacji dla znanych aplikacji:

RapidWeaver 3.6.6 - świetny program do tworzenia, bez znajomości HTML, stron internetowych, lub całych witryn. Praca z programem opiera się na szablonach, których całe mnóstwo możemy znaleźć w internecie. W nowej wersji poprawiono szybkość eksportu witryny na serwer, poprawiono błędy przy wysyłaniu danych za pomocą protokółu SFTP, poprawiono błędy z podglądem strony wyświetlającej filmy w formacie MOV.Videobox 2.6 - program do pobierania i konwersji filmów znajdujących się w serwisach typu You Tube.BetterZip 1.6
- program do kompresji / dekompresji archiwów w formacie: IP, SIT, TAR, GZip, BZip2, RAR, 7-Zip, CPIO, ARJ, LZH/LHA, JAR, WAR, CAB, ISO, CHM, RPM, DEB, NSIS, BIN, HQX, DD. W nowej wersji dodano możliwość ustawienia programu jako domyślnego dekompresora w systemie, dodano rozpoznawanie typu archiwów po ich zawartości.