Picturesque

W sieci, po dość długiej przerwie, pojawiła się najnowsza wersja programu Picturesque. Za pomocą tego programu możemy w bardzo prosty sposób dodać do zdjęć efekt odbicia, cienie, zaokrąglenia rogów oraz ramki.
W najnowszej wersji poprawiono współpracę programu z Automatorem, naprawiono błędy w działaniu pomocy i dodano japońską lokalizację.


Picturesque - poprawki

Dokładnie tydzień po premierze pojawiła się pierwsza aktualizacja do świetnego programu Picturesque. W aktualizacji tej poprawiono błędy zauważone od dnia premiery.

Picturesque 2.0

Właśnie ukazała się najnowsza, druga wersja świetnego programu graficznego Picturesque.
  • Zmiany wprowadzone w najnowszej wersji:
  • kod odpowiadający za grafikę przepisany na nowo i dostosowany do Leoparda
  • nowy interfejs użytkownika
  • nowy efekt - perspektywa 3D
  • możliwość zapisywania wcześniej zdefiniowanych ustawień
  • nowe narzędzie przycinania obrazu
  • widok miniatur przy pracy z wieloma zdjęciamiA to już jest efekt pracy programu. Gotowe zdjęcie możemy zapisać jako TIFF, JPEG i PNG. Program w pełnej wersji kosztuje 35$, a upgrade z wersji wcześniejszej 13$.

Kolejna porcja mięska dla waszych maków

Ostatnio ukazały się:
Picturesque 2.0.2 - w najnowszej wersji dodano portugalską, czeską i duńską lokalizację programu, oraz poprawiono kilka błędów.


skEdit 4.1.1 - bardzo dobry edytor plików HTML, CSS, JavaScript, PHP, Perl, Python, ASP, Ruby/Rails, SQL, ActionScript and ColdFusion. W najnowszej wersji poprawiono błędy oraz stabilność programu.


Parallels Desktop 3.0.5608 - poprawiono błędy wideo w maszynie wirtualnej, poprawiono zachowanie okien w Coherance Mode.

Kolejna aktualizacja

Firma Acqualia wydała nową wersję programu Picturesque. W wersji tej poprawiono kilka drobnych błędów oraz dodano węgierskie tłumaczenie programu.