Nowy miesiąc - nowe poprawki

Wraz z nastaniem kwietnia pojawiła się nowa paczka aktualizacji dla znanych aplikacji:

RapidWeaver 3.6.6 - świetny program do tworzenia, bez znajomości HTML, stron internetowych, lub całych witryn. Praca z programem opiera się na szablonach, których całe mnóstwo możemy znaleźć w internecie. W nowej wersji poprawiono szybkość eksportu witryny na serwer, poprawiono błędy przy wysyłaniu danych za pomocą protokółu SFTP, poprawiono błędy z podglądem strony wyświetlającej filmy w formacie MOV.Videobox 2.6 - program do pobierania i konwersji filmów znajdujących się w serwisach typu You Tube.BetterZip 1.6
- program do kompresji / dekompresji archiwów w formacie: IP, SIT, TAR, GZip, BZip2, RAR, 7-Zip, CPIO, ARJ, LZH/LHA, JAR, WAR, CAB, ISO, CHM, RPM, DEB, NSIS, BIN, HQX, DD. W nowej wersji dodano możliwość ustawienia programu jako domyślnego dekompresora w systemie, dodano rozpoznawanie typu archiwów po ich zawartości.

Worek aktualizacji

Nie było mnie dwa dni, a już w sieci pojawiło się kilka aktualizacji świetnych programów. I tak:
  • Freeway Pro 5.1.1 - poprawiono błąd wyłączania aplikacji podczas tworzenia nowego folderu
  • Skype 2.7.0330 - dodano udoskonaloną obsługę NAT, uPnP i autoryzacje poprzez Proxy, oraz poprawiono liczne błądy i zwiększono stabilność aplikacji
  • VisualHub 1.33a - poprawiono błędy
  • Videobox 2.7


Kram z programami

Przez ostatni tydzień pojawiło się kilka ciekawych aktualizacji znanych programów:
RapidWeaver 4.01
W nowej wersji dodano pełne wsparcie dla Leoparda, dodano wsparcie dla Google Analitycs, zmieniono interfejs użytkownika, dodano wsparcie dla QuickLook


Videobox 2.7.1 - program do ściągania filmów z You Tube itp


Pixelmator 1.2.1 - poprawiono błędy występujące w poprzedniej wersji programu, m.in: nieprawidłowe drukowanie, błędny podgląd plików, problemy z zaznaczaniem.


Vmware Fusion 1.1.3 - poprawiono błędy w chińskiej wersji językowej, poprawiono współpracę z Windowsem zainstalowanym na partycji BootCamp, poprawiono problem z montowaniem partycji w systemie plików HGFS w Linuxie.

Nowy FunBooth i Videobox

W sieci właśnie pojawiła się nowa wersja aplikacji FunBooth. Jest to program, bardzo podobny do systemowego Photo Bootha, z tym, że w programie tym możemy „upiększać” osoby dodatkowymi akcesoriami, takimi jak : wąsy, okulary, czapki itp.


Aplikacja niestety kosztuje 10$, ale naprawdę gwarantuje nam mnóstwo fajnej zabawy.


Kolejna aktualizacja dotyczy programu Videobox. Program został zaktualizowany do wersji 2.7.2.

Videobox 2.7.3

Tasty Apps wydało właśnie najnowszą wersję programu Videobox. Aplikacja ta służy do pobierania ze stron internetowych animacji w formacie Flash.

Videobox 2.7.3 - instalacja.

Pobierz testową wersję programu Videobox 2.7.3. Koszt pełnej wersji 15 USD.