Slideshow for Mac - iUseMac Winter Deal

Kolejna świąteczna promocja została przygotowana przez serwis iUseMac. Z 75% rabatem (9,75$) możemy kupić program Slideshow for Mac Profesional Edition. Akcja trwa do końca bieżącego roku.

Slideshow for Mac - iUseMac Winter Deal

Przejdź do iUseMac Store.

IconBox 2 - Winter Holiday Promo

IconBox, to program, który pomoże nam zarządzać kolekcją ikon. Do końca bieżącego roku możecie kupić tą aplikację z 40% rabatem ( 14,99$).


IconBox 2 - Winter Holiday Promo

Oficjalna strona programu.

Voila - 25% taniej

Do 31 grudnia br. możecie kupić program Voila z 25% rabatem (22,50$), użytkownicy, którzy w tym samym czasie dokonają aktualizacji programu z poprzednich wersji zapłacą za niego 50% taniej (9$).

Promocja Voila - 25% taniej

Sklep online firmy Global Delight.

MacZOT: ImageWell 50% taniej

Aplikacji ImageWell, chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Teraz nadarza się dobra okazja, aby kupić ten program za połowę ceny. Dodatkowym argumentem przemawiającym za jego zakupem może być też informacja, że zbliża się wydanie czwartej wersji tej aplikacji, która dla wszystkich użytkowników wersji trzeciej będzie darmowa.


MacZOT: ImageWell

Przejdź do serwisu MacZOT.

MacSoftwareSpotlight: Decompose

Tylko dzisiaj możecie w ramach promocji MacSoftwareSpootlight, kupić z 40% rabatem program Decompose.

MacSoftwareSpootlight: Decompose

Przejdź do serwisu MacSoftwareSpootlight.

MacBundlePro: TextToPix za dolara

Jak już zapewne wiecie wielkim krokami zbliża się do nas premiera kolejnej paczki tanich programów dla systemu Mac OS X. Paczka nosi nazwę MacBundlePro, a jej pierwszym zwiastunem jest możliwość zakupu za 0.99$ programu TextToPix.


MacBundleBox: TextToPix za dolara

Oficjalna strona promocji MacBundlePro.

Capture One 5 Pro - 40% taniej

Do końca września możecie kupić program Capture One 5 Pro z 40% rabatem. Żeby skorzystać z promocji podczas zakupu w sklepie internetowym trzeba wpisać kod: 5PRO.

Capture One 5 Pro - 40% taniej.

Oficjalna strona programu Capture One Pro 5.

Capture One 5 - 50% taniej

Przez najbliższe dwa dni możecie kupić program Capture One 5 z 50% rabatem. Promocyjna cena wynosi 50€ i można ją uzyskać wpisując kod promocyjny: CO5OFFER, w sklepie on-line firmy PhaseOne.

Capture One 50% taniej

Strona programu Capture One 5.

Art Icon Pack 2 - za darmo

Z podanego poniżej adresu można pobrać zestaw 12 wysokiej jakości ikon. Zestaw ten jest dostępny za darmo.


Art Icon Pack 2 - za darmo

Pobierz Art Icon Pack 2

PhotoPresenter 4 za połowę ceny

Boinx Software przygotował promocję dzięki której możecie kupić czwartą wersję programu PhotoPresenter z 50% rabatem. W celu uzyskania rabatu, podczas zakupów, trzeba wpisać kod: SeethisPP.

PhotoPresenter


Strona domowa programu PhotoPresenter 4.

Capture One Crazy Summer Offer

Do 18 czerwca będzie trwać promocja dzięki której będziecie mogli kupić program Capture One za 49.5€, czyli z 50% rabatem. Aby z niej skorzystać trzeba w sklepie internetowym, podczas zakupów wpisać kod: CO5OFFER.
Dodatkowo dla wszystkich kupujących oraz posiadaczy programu Capture One, firma Phase One przygotowała niespodziankę w postaci darmowej kopii programu Expression Media 2.

Capture One Ceazy Summer Offer

Strona domowa programu Capture One.

PhotoPresenter 4 - za grosze!

Serwis Macupdate pzygotował promocję dzięki, której możecie kupić program PhotoPresenter 4 z 63% rabatem. Cena programu w promocji wynosi 10,95$, a promocja trwa tylko jeden dzień.

Macupdate - promocja PhotoPresenter 4


Przejdź do serwisu Macupdate i kup program PhotoPresenter 4.

PhotoBrain 2 - 50% taniej

Serwis iUseMac przygotował kolejną promocję dzięki której możecie kupić program PhotoBrain 2 za 9,99$ , czyli z 50% rabatem. Jeżeli zainteresuje Was ta oferta, to musicie się pospieszyć, bo do jej zakończenia pozostał już tylko jeden dzień.

PhotoBrain 2

Przejdź na stronę serwisu iUseMac

MU Promo - Picturesque

W dzisiejszej promocji na Macupdate Promo, możemy kupić program Picturesque. Aplikacja kosztuje 19,95$, i jeżeli zdecydujemy się na jej zakup to zaoszczędzimy 33%.


Picturesque


Kup program Picturesque

ResizeMe za darmo!

Na stronie http://www.thoughtsapp.com za darmo, możemy zdobyć program ResizeMe. Jedyne co trzeba zrobić to na twitte’rze zamieścić wpis o promocji i dokonać subskrypcji newslettera.

ResizeMe za darmo

Przejdź na stronę http://www.thoughtsapp.com