Black Friday: Pixelmator 33% taniej

Tego programu, chyba żadnemu użytkownikowi komputera spod znaku nadgryzionego jabłuszka nie trzeba przedstawiać. Kolejną aplikacją, którą możemy kupić taniej jest Pixelmator. Jeżeli podczas zakupu programu podamy kod BLACKFRIDAY, to cena aplikacji zostanie obniżona o 33%.

Black Friday: Pixelmator 33% taniej

Oficjalna strona programu Pixelmator.

Pixelmator za połowę ceny

Serwis Macupdate Promo przygotował promocję programu Pixelmator. Za 29 dolarów, i tylko dzisiaj, możecie stać się właścicielami licencji tego rewelacyjnego edytora graficznego. Naprawdę warto!

Pixelmator


Kup program Pixelmator 51% taniej.

Pro Week - aktualizacja do Live Interior 3D Pro taniej!

Jeżeli posiadacie licencję na program Live Interior 3D Standard, to do 28 października tylko za 20$ możecie stać się właścicielami wersji Pro. Wszelkie informacje o różnicach w wersjach i samej promocji znajdziecie na stronie producenta.

Live Interior 3D - aktualizacja do wersji Pro taniej

onOne Software - wtyczki Photoshopa po 99,95$

Tylko przez najbliższe dwa dni miłośnicy Photoshopa będą mogli rozszerzyć jego funkcjonalność w niższej cenie. Firma onOne Software obniżyła ceny wtyczek do 99,95$. Kody promocyjne znajdziecie na stronie producenta, pod tym linkiem: onOne Software - Upgrade Pricing for Everyone.

onOne Software - wtyczki po 99,95$


3 lata = 30% przez 3 dni

Z okazji trzeciej rocznicy wydania programu Pixelmator, przez najbliższe trzy dni możemy kupić, ten rewelacyjny edytor graficzny z 30% rabatem. Jedyną rzecz jaką musimy zrobić to podczas zakupu programu posłużyć się kodem: HAPPYBIRTHDAY.

Promocja Pixelmator

Oficjalna strona programu.

Smith Micro: Promocja Rapidweaver i Pixelmator

W sklepie Smith Micro, za 60$ możecie kupić dwa rewelacyjne programy: Rapidweaver i Pixelmator. Żeby skorzystać z promocji trzeba kliknąć w poniższy link: http://dr.bluehornet.com/ct/3935820:430 … 61532E3BB5


Smith Micro: Promocja Rapidweaver i Pixelmator

Live Interior 3D

Serwis Macupdate na bieżący weekend przygotował promocję świetnego programu do projektowania wnętrz Live Interior 3D. Aplikację można kupić z 40% rabatem.

Live Interior 3D


Kup program Live Interior 3D