iTunes Polska otwarte!

Tak wygląda ekran programu iTunes zaraz po uruchomieniu. Na ekranie widać najnowsze wydane płyty, po prawej stronie jest też lista najpopularniejszych albumów i piosenek. Niestety kliknięcie w dowolny album generuje komunikat o błędzie, ale możemy już prawie na pewno potwierdzić, że iTunes Polska jest już faktem.

iTunes Polska

Udało się. Pierwszy testowy zakup zrobiony, na dysku Maca ląduje płyta Adele 21. Cena 9€, a więc trochę wyższa niż w Ovi Store firmy Nokia.

iTunes Polska otwarte!

W sklepie Apple są też polskie albumy. Dotychczas znalazłe m.in: T.Love, Republikę, Maanam, Wilki, Kasię kowalską. Ceny wahają się w granicach 8-11€. Są płyty z EMI Music Polska, Polskich Nagrań i Sony Polska.

iTunes Polska otwarte!

Można też kupić teledyski polskich wykonawców, na przykład Lady Pank - Dziewczyny.. kosztuje 1,79€, czy ktoś się na to skusi?

iTunes Polska otwarte!Bookmark and Share

Let's talk iPhone - 4 października

To już oficjalna wiadomość, 4 października w kampusie Apple odbędzie się konferencja „Let’s talk iPhone”. Start o godzinie 19 czasu polskiego.


Let's talk iPhone


Bookmark and Share

September 2011 ASCI Results

Jak co roku organizacja American Customer Satisfaction Index (ACSI) opublikowała raport określający stopień zadowolenia amerykańśkich klientów w różnych kategoriach.
W interesującej nas najbardziej kategorii komputerów osobistych na pierwszej pozycji, ósmy ra1 z rzędu, znalazła się firm Apple z wynikiem 87 punktów. Jest, to o 9 punktów więcej od znajdującej się na drugiej pozycji firmy HP.

September 2011 ASCI Results

Źródło: ACSI.org

Bookmark and Share

Witaj Polsko! Wystartował polski Apple Online Store

Dzisiaj, ku zaskoczeniu chyba wszystkich, Apple otworzyło polski Apple Online Store. Wraz z nim pojawiły się też nowe sklepy w Czechach, na Węgrzech i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Polski Apple Online Store.

Natomiast zaskoczeniem, na pewno nie są ceny. Jak można się spodziewać są na poziomie europejskim.

Witaj Polsko! Wystartował polski Apple Online Store

Polski Apple Online Store.

Bookmark and Share

iMagazine 09/2011 (11)

W sieci dostępny jest już najnowszy, wrześniowy numer iMagazine. Przeczytacie w nim między innymi obszerny wywiad z Kubą Tatarkiewiczem, relację z targów IFA 2011, a tematem przewodnim numeru jest oczywiście odejście Steve Jobsa z funkcji CEO Apple.

iMagazine 09/2011 (11)

Oficjalna strona miesięcznika iMagazine.

Bookmark and Share