WWDC 2011 - Apple uchyla rombka tajemnicy

Apple oficjalnie poinformowało, że na keynote, które odbędzie się 6 czerwca w hali Moscone West Center w San Francisco, w ramach WWDC 2011, oficjalnie zaprezentuje Mac OS X 10.7 Lion, iOS 5 i nową internetową usługę iCloud. Prezentację poprowadzi Steve Jobs.

WWDC 2011

Witryna WWDC 2011.
Apple to Unveil Next Generation Software at Keynote Address on Monday, June 6.

Amazon Mac Download Store

W dniu dzisiejszym Amazon uruchomił Mac Download Store. Aktualnie w ofercie znajduje się 250 programów i gier, a jeżeli do 1 czerwca zdecydujemy się na zakup i użyjemy kodu SAVE5MAC, to zaoszczędzimy 5 dolarów.

Amazon Mac Download Store

Amazon Mac Download Store.

Bookmark and Share

Agile Web Solution zmienia nazwę

Firma Agile Web Solution postanowiła uczcić piątą rocznicę opublikowania pierwszej publicznej bety programu 1Password for Mac zmianą nazwy. Od wczoraj nowa nazwa dewelopera brzmi: AgileBits.

AgileBits

Oficjalna strona firmy AgileBits.

Apple najwyżej wycenianą marką na świecie

Agencja MillwardBrown opublikowała raport „BrandZ Top 100 Most Valuable Global Brands 2011”. W tegorocznej edycji na pierwszym miejscu uplasowała się firma Apple, której wartość marki została oszacowana na 153 mld $. Na drugiej pozycji znalazł się dotychczasowy lider, firma Google, a pierwszą trójkę zamyka IBM.
Wartość marki Apple w ciągu ostatniego roku wzrosła, aż o 84%.

Apple najwyżej wycenianą marką na świecie

Raport BrandZ Top 100 Most Valuable Global Brands 2011.
Oficjalna strona MillwardBrown.

iMagazine 05/2011 (8)

Wczoraj ukazał się nowy, piąty numer miesięcznika iMagazine. Magazyn dostępny jest do pobrania po zarejestrowaniu na oficjalnej stronie.

iMagazine 05/2011 (8)