Konferencje

Let's talk iPhone - 4 października

To już oficjalna wiadomość, 4 października w kampusie Apple odbędzie się konferencja „Let’s talk iPhone”. Start o godzinie 19 czasu polskiego.


Let's talk iPhone


Bookmark and Share

WWDC 2011 - wideo z dzisiejszego keynote dostępne

Apple na swoich stronach udostępniło wideo z dzisiejszego keynote, na którym przedstawiło nową wersję systemu Mac OS X Lion, iOS 5 i usługe iCloud.

WWDC 2011 - wideo z dzisiejszego keynote dostępne

Apple Special Event - WWDC 2011 keynote.

Bookmark and Share

WWDC 2011 - Apple uchyla rombka tajemnicy

Apple oficjalnie poinformowało, że na keynote, które odbędzie się 6 czerwca w hali Moscone West Center w San Francisco, w ramach WWDC 2011, oficjalnie zaprezentuje Mac OS X 10.7 Lion, iOS 5 i nową internetową usługę iCloud. Prezentację poprowadzi Steve Jobs.

WWDC 2011

Witryna WWDC 2011.
Apple to Unveil Next Generation Software at Keynote Address on Monday, June 6.

WWDC 2011

Wczoraj Apple ogłosiło, że tegoroczna Apple Worldwide Developers Conference odbędzie się w dniach 6-10 czerwca w Moscone West w San Francisco. Pomimo wysokie ceny biletów, wszystkie już zostały wyprzedane.

Apple Worldwide Developers Conference 2011

Relacja wideo z premiera iPada 2 - na stronach Apple

Apple udostępniło na swoich stronach relację wideo z wczorajszej konferencji, na której przedstawiło nową wersję iPada. Wideo, te znajdziecie pod tym linkiem: http://events.apple.com.edgesuite.net/1103pijanbdvaaj/event/index.html.

Apple Special Event - 2 March 2011

Premiera iPada 2 - 2 marca

Potwierdziły się plotki o marcowej premierze nowego modelu iPada. Na 2 marca Apple zaplanowało spotkanie dla mediów, które odbędzie się w Yerba Buena Center (San Francisco) o godzinie 10 czasu lokalnego.


Premiera iPada 2 - 2 marca.